دوشنبه 28 خرداد 1403

وزیرارشاد: در جبهه جنگ نرم وجود قرارگاه فرهنگی ضروری است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه هم اکنون در یک جنگ نابرابر نرم قرار داریم ، تصریح کرد که در جبهه جنگ نرم ، وجود یک قرارگاه فرهنگی گسترده با حمایت و پشتیبانی قوی ضروری است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،’‌سید محمد حسینی’‌ شامگاه دوشنبه با بیان این مطلب در جمع مدیران فرهنگ و ارشاد اسلامی استانهای سراسر کشور و جمعی از مسئولان رسانه ها و مطبوعات افزود: در این برهه از زمان همگان وظیفه داریم که از آرمانها و دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی صیانت کرده و با به کارگیری همه ظرفیت ها، فرهنگ اصیل و غنی اسلامی-ایرانی را به دنیا معرفی کنیم.
وی به افق های روشن پیش رو اشاره کرد و گفت: اینکه امروز اکثرکشورهای دنیا به ویژه کشورهای مسلمان نظام ایران و انقلاب اسلامی را الگو و الهام بخش خود قرار داده اند، نشانگر جایگاه و عظمت این نظام مقدس و اثبات آن نزد جهانیان است.
حسینی خاطر نشان کرد:نباید به وضع موجود بسنده کرد بلکه ضروری است عزم و اراده خود را چند برابر کرده و علاوه بر مبارزه با دشمنان اسلام ، با تمام توان و قوا از این نظام مقدس دفاع و صیانت کنیم.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه هریک از ما وظیفه و رسالت خطیری برعهده داریم که باید در عمل به وظایف خود کوشا باشیم ،تصریح کرد:  خروجی و محصولات کار باید به گونه ای باشد که هم رضای خدا و هم رضایت خلق خدا را به همراه داشته باشد.
وی اضافه کرد: دشمن همیشه در جبهه باطل وجود داشته و در مراحلی نیز انسانها را به عناوینی دچار وسوسه کرده اند، ولی در مقابل نیز تجربه ثابت کرده نتیجه کارها و فعالیت ها جدی و کارآمد بسیار تاثیرگذار است.

منبع خبر:

http://www.farhang.gov.ir/newsdetail-10030-fa.html

همچنین ببینید

طاغوت صهیونیسم و پاسخ به یک شبهه

در ادامه مباحث شیطان شناسی و شیطان ستیزی در اینجا می خواهیم به یک شبهه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *