شنبه 2 تیر 1403

قرارگاه فرهنگی عمار عملیات خود را آغاز کرد

گزارش 9 دی ـ اعضاي شوراي مركزي قرارگاه راهبردي عمار انتخاب شدند. حجت‌الاسلام والمسلمين پناهيان گفت: مقارن ظهر پنج شنبه و در آستانه ورود به سي‌وسومين سال پيروزي انقلاب اسلامي اعضاي شوراي مركزي قرارگاه عمار مركز راهبردي جبهه اهل ولاء انتخاب شدند. حجت‌الاسلام والمسلمين عليرضا پناهيان در گفتگو با رسانه ها افزود: ضرورت هم فكري و همكاري نيروهاي فرهنگي فعال در جبهه فرهنگی انقلاب و در مقابله با دشمن و استكبار جهاني و فتنه 88 برگزاري جلسات مشترك و خودجوشي را با حضور ايشان فراهم آورد كه به قرارگاه عمار موسوم گرديد. وي اظهار داشت: امروز با حضور 70 نفر از چهره هاي شاخص و فعال فرهنگي و مسئولين مؤسسات فرهنگي در تهران و سراسر كشور، اولين مجمع عمومي قرارگاه عمار برگزار و اعضاي شوراي مركزي برگزيده شدند.

وي يادآور شد: قرارگاه عمار مجمع صاحبنظران، انديشمندان و فعالان جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي است كه براي تعميق بصيرت جامعه و تحقق منويات مقام ولايت فعاليت خود را آغاز كرده است. حجت‌الاسلام والمسلمين پناهيان گفت: قرارگاه عمار كانون فكر و انديشه براي سازماندهي عناصر فعال فرهنگي و سياسي و به دنبال تبيين و پيگيري ديدگاه هاي مقام معظم رهبري حضرت آيتالله خامنه اي و ساماندهي جبهه اهل ولاء و انديشه ميباشد. عضو هيئت مؤسس و برگزيده مجمع عمومي براي عضويت در شوراي مركزي قرارگاه عمار افزود: مركز راهبردي در موضوعات مختلف فرهنگي در آينده كميته هايي تشكيل خواهد داد و در اين كميته ها وضعيت فرهنگي موجود رصد و اطلاعرساني و ارائه طريق و راهبرد خواهد كرد.

حجت‌الاسلام والمسلمين پناهيان يادآور شد: اولين جلسه مجمع عمومي اعضاي شاخص و فعال فرهنگي بر ضرورت ايجاد اين مركز راهبردي تأكيد داشتند و در آينده علاوه بر افراد حاضر در اولين مجمع عمومي اعضاي اين تشكل توسعه خواهد يافت. وي درباره ملاك انتخاب اعضاي مجمع عمومي اظهار داشت: ملاك انتخاب علاوه بر صلاحيتهاي عمومي از جمله اعتقاد و التزام عملي به ولايت مطلقه فقيه و تبعيت از مقام معظم رهبري و ضديت با استكبار جهاني و روحيه دشمنستيزي و مقابله با جريان فتنه سال 88 حضور فعال، چشمگير و تعيين كننده داشتند. وي تأكيد كرد: تلاش ما در قرارگاه عمار اين است كه از ايفاي نقش حزبي پرهيز كرده و در اتخاذ انديشه و راهبردهاي فرهنگي و ساماندهي عناصر مؤثر نقش آفرين باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمين عليرضا پناهيان از توليد راهبرد در عرصه هاي فرهنگي و سياسي، هماهنگي نيروهاي فعال در جبهه فرهنگي و سياسي انقلاب، نظارت عمومي و نقد بر عملكرد نهادها و مراكز فرهنگي و سياسي نظام و عموم دستگاه هاي حكومتي، بصيرت افزايي و نقش آفريني مؤثر و رصد و ديده باني در نبرد نرم جبهه فرهنگي استكبار و شناسايي دستهاي پيدا و پنهان دشمنان به عنوان برخي موضوعات فعاليت قرارگاه عمار ياد كرد. وي توضيحاتي بيشتر درباره اهداف قرارگاه عمار را به روزهاي آينده موكول كرد كه متعاقباً منتشر خواهد شد.

در جلسه پنج شنبه قرارگاه عمار (مركز راهبردي جبهه اهل ولاء) 15 نفر از اعضاي شوراي مركزي انتخاب شدند كه اسامي آنها به شرح ذيل است:

1-    حجت‌الاسلام والمسلمين عليرضا پناهيان (مسئول اتاق فكر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها)

2-     حجت‌الاسلام والمسلمين مهدي طائب استاد حوزه و دانشگاه

3-    مهندس حاج سعيد قاسمي (از سرداران دفاع مقدس و مدير مؤسسه فرهنگي ميثاق)

4-    وحيد جليلي سردبير ماهنامه راه

5-    حجت‌الاسلام والمسلمين محمدمهدي ماندگاري (مسؤول مؤسسه فرهنگي سيره شهدا)

6-    دكتر مهدي كوچكزاده (نماينده مجلس و استاد دانشگاه)

7-    حجت‌الاسلام والمسلمين حميد رسايي (نماينده مجلس و مديرمسئول هفته نامه 9 دي)

8-    نادر طالب‌زاده (نويسنده و كارگردان و مجري برنامه راز

9-    حاج حسين يكتا (دبير سابق ستاد راهيان نور كشور و عضو هیئت مدیره بنیاد خاتم الاوصیاء)

10- دكتر حسن عباسي (رئيس مرکز بررسيهاي دكترينال امنيت بدون مرز)

11- حجت‌الاسلام والمسلمين روانبخش (عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی)

12- حجت‌الاسلام والمسلمين علي ثمري (دبير هيئت مركزي گزينش كل كشور)

13- سعيد حداديان (مداح اهل بيت)

14- حسين الله ‌كرم (عضو هيئت مؤسس انصار حزب الله و استاد دانشگاه تهران)

15- حسين روشن (مسئول دبيرخانه قرارگاه عمار)

منبع:

 http://www.ghammar.ir/news.php?id=6

 

همچنین ببینید

طاغوت صهیونیسم و پاسخ به یک شبهه

در ادامه مباحث شیطان شناسی و شیطان ستیزی در اینجا می خواهیم به یک شبهه …

4 نظر

 1. سلام وبسایت زیبایی دارین اگه مایل به تبادل لینک هستید بهم پیام بدین ممنون
  ظهور نزدیک است-بانک مقالات مهدویت : amir0007.blogfa.com

  با تشکر

 2. من برخی صحبت های اعضای شورای مرکزی قرارگاه عمار را شنیده ام .تشکیل قرارگاه هم از ضروریات نخبگان حزب الله است که به لطف خدا تعدادشان بیشتر می شود .اما یک سوال مهم دارم که هنوز جواب مناسب را از کسانی که باید پاسخگو باشند نشنیده ام و این را درست نمی دانم .در قران کریم پیشگویی های مهمی وجود دارد که برخی مربوط به دوره های قبلتر ند و خوشبختانه تحقق آن پیشگویی ها در تاریخ ثبت شده است و پاسخی است به افراد عنود ولجوج و دبرباور اما پیشگویی هایی هم در خصوص آخرالزمان است که برخی از این پیشگویی ها هم اکنون در حال وقوع و مشاهده شدنند و نمی توان آنها را انکار نمود ،من فعلا به آنها اشاره ای نمی کنم اما می پرسم تا اعضای شورای مرکزی قرارگاه به ویژه آقای طائب که پنجشنبه 30مرداد94 ساعت11صبح در کانون جوانان بسیج ارومیه در پاسخ به سوالی در خصوص پیشگویی ها پاسخی نامناسب دادند دوباره کمی تأمل کنند تا بلکه به پاسخ مناسبتر و معقولتر برسند. آقایان عزیز و علی الخصوص آقای طائب عزیز نظرتان درباره ی پیشگویی قران کریم در خصوص هموطنان سلمان فارسی چیست ؟آیا خداوند به هموطنان سلمان فارسی اشاراتی داشته یا نداشته اگر پاسختان مثبت است لطفا راهبرد شما و افرادی مثل شما چه می تواند باشد و یا آیا اصولا قائل به داشتن راهبرد در خصوص این پیشگویی هستید؟!!!یا فکر می کنید چیز مهمی نمی تواند باشد؟آیا کسی می تواند از خواست خداوند جلوگیری کند وقتی که خداوند درباره ی آینده علناً اخباری را به گوش بندگانش اعم از مؤمن و غیر مؤمن می رساند؟ (شما گفتید در مکه امنیت نیست پس شرایط برای ظهور مناسب نیست اینطوری هرکسی می توان با ایجاد نا امنی از خواست خدا جلوگیری کند؟!!!و عملاً دست خداوند را توی پوست گردو بگذارد با این تفکر اگر باور همه ی هم قرارگاهی های شما باشد که نیست بود و نبودقرارگاهتان فرقی نمی کند)
  ————————-
  ماهرالنقش:
  جناب آقا مسعود، سلام

  این نقل قول هایی که فرمودید را در متن مقاله نیافتم. احتمالاً دوستان در جاهای دیگر نقل کرده باشند.
  چیزی که در این سایت بازنشر شده مربوط به اصل راه اندای قرارگاه فرهنگ است.

  جهت اطلاع شما من هم رابطه ای با این قرارگاه ندارم، و فقط ایجاد یک قرارگاه فرهنگی دیگر اطلاع رسانی شده است.

  موفق باشید

  • مسعودآسیوندزاده چهارمحالی

   آقای ماهرالنقش علیک السلام تشکیل قرار گاه را تبریک می گویم امیدوارم راهبرد قرار گاه مانور دادن روی اخبار آخرالزمانی باشد امروز (جمعه13مرداد96)از امام جمعه ی تهران آیت الله امامی کاشانی روایتی را در باره ی ظهور قومی درنده و وحشی در اخرالزمان شنیدم که به قول خودشان با تروریستهای سوریه و عراق مشابهت داشت و همزمان با آن معصوم می فرماید که دولت ما با قوم فارس است و تاکید می کند که آنها را گرامی دارید و درحدیث دیگر معصوم می فرماید دولت مهدی باانهااست اخبار وحیانی برگ برنده ی شیعیان و منتظران است که رو کردنش الزامی است چون دشمن آنرا فاقد است و رمز جلب قلوب جهانیان همین امتیاز شیعیان است لطفا لحظه ای درنگ نکنید

 3. سلام و دورود
  با آرزوی توفیقات روزافزون
  همانطور که مستحضر هستید و طبق فرمایشات حضرت علی (ع) بیت المال متعلق به تمامی و تک تک افراد جامعه است،،،با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و گذشت نزدیک به43سال از انقلاب اسلامی و اینکه ایران اسلامی نزدیک به 10سال با جنگ تحمیلی و ترورهای گروههای معاند در اویل انقلاب روبرو بوده است،،،مردم شریف ایران اسلامی پس از آن دوره اولیه در این33سال انتظار داشتند و دارند که همانند هفت کشور همسایه عربی از قبیل عراق،کویت،عربستان،قطر،بحرین،امارات،عمان از رفاه اقتصادی و حقوق و سهم نفتی و منابعی کشور بطور احسنت برخوردار باشند و در رفاه زندگی کنند و طبق کلام حضرت علی،،، شکمی که گرسنه باشد دین و ایمان ندارد ،،، لذا در راستای ظهور حضرت مهدی ابتدا باید مردم از سهم شهروندی احسن برخوردار باشند تا بتوانند با شکم سیر و عقل سلیم تصمیم بگیرند که در جمع یاران حضرت مهدی عج قرار بگیرند و ثروتمند مرفه باشند تا بتوانند با جان و مال در برابر لشگر کفر صف آرایی کنند و صد در صد باید این عدالت اقتصادی علی گونه محقق شود در غیر اینصورت اولین سوالی که عموم مردم از خود میپرسند این است که ملت ایران چه چیزی از ملت عراق و سایر کشورهای عربی کمتر دارد که نباید حتی به اندازه آنها پول نفت دریافت کند و این همه ثروت ملت از قبیل نفت،گاز،معادن مختلف، پتروشیمی و خاک و میلیاردها ثروت آشکار و پنهان به کجا هدایت میشود و چه زمانی قرار است ملت ایران اسلامی طعم عدالت واقعی و احسن اقتصادی را در جمهوری اسلامی بچشند و آیا واقعا چنین روزی فرا خواهد رسید یا هرگز به عدالت اقتصادی علی وار نخواهیم رسید؟؟؟ مردم باید سیر باشن و سیرشون کنیم تا خودشونو به مفت نفروشن،،،اون موقع ست که میتونیم انتظار عقل سلیم از مردم داشته باشیم نه با شکم گرسنه و تن رنجور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *